Movies
Ratings
237
AvatarRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
The Adam ProjectRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0