Movies
Ratings
1165
Wall to WallRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.0- PilotRated ★ 1.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
DuneRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
The ChildeRated ★ 2.0