Titles you rated
- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Shark: The StormRated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 1.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 1.5
ConnectionRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0