Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The SaintRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
The CrowRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0