Titles you rated
Man of SteelRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 3.0
RoboCop 3Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 4.0
Saw VRated ★ 4.0
88 MinutesRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 3.0
Over the BorderRated ★ 1.0
Fly Away HomeRated ★ 5.0