Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The 100th Love with YouRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
RampantRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.5