Titles you rated
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Tell Me What You SawRated ★ 3.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
GridRated ★ 1.0
SoulRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
RugalRated ★ 3.0
Fall For YouRated ★ 3.0
Revenge of OthersRated ★ 2.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Team Bulldog: Off-Duty InvestigationRated ★ 3.5
Link: Eat, Love, KillRated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 4.5
Lost in SpaceRated ★ 4.5
Lost in SpaceRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 1.0
Something in the RainRated ★ 2.5