Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
Sonic the HedgehogRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Best ChefRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The DiveRated ★ 3.0