Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Jang Hee BinRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 4.5
Glory JaneRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5