Titles you rated
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Z NationRated ★ 3.5
Z NationRated ★ 3.5
Z NationRated ★ 3.5
Z NationRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0