Movies
Ratings
806
The Wedding SingerRated ★ 2.5
The GooniesRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 3.0
CommandoRated ★ 2.5
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 2.5
There's Something About MaryRated ★ 4.5
ZeitgeistRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 2.0
Love on DeliveryRated ★ 3.5
CliffhangerRated ★ 3.0
The NeverEnding StoryRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 4.5
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Casino RaidersRated ★ 2.5
I OriginsRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 2.0