Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
Brandy Hellville & the Cult of Fast FashionRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 1.5
MovingRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Liar LiarRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.0
TenetRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0