Titles you rated
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0