Movies
Ratings
116
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Small SoldiersRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 5.0
The DuchessRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
DinosaurRated ★ 5.0