Movies
Ratings
290
Train to BusanRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 1.0
ThorRated ★ 1.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 0.5