Series
Ratings
61
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 4.0- Macross FRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 3.5
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
GiantRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5