Titles you rated
GoblinRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
Cutie PieRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 2.5
The Great King, SejongRated ★ 4.0
Pure in HeartRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 2.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0