Movies
Ratings
276
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 2.5
KingmakerRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
The UnforgivableRated ★ 4.0
In the Tall GrassRated ★ 1.5- PilotRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.0- Sunset in My HometownRated ★ 1.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.0
Kinda PregnantRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 1.5
Before SunsetRated ★ 3.5