Titles you rated
AkiraRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
WheelmanRated ★ 1.0
World War ZRated ★ 3.0
Kiss the GirlsRated ★ 1.5
Primal FearRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 1.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.0
PapillonRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 1.5
The GentlemenRated ★ 3.5
Drive-Away DollsRated ★ 1.5