Titles you rated
Trigun StampedeRated ★ 3.0
Sweet Tooth Season 2Rated ★ 4.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 2.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.5
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0