Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 1.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0