Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
 - Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
 - NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
 - 나루토 2기Rated ★ 4.5
 - Unknown SeoulRated ★ 4.5
 - Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
 
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 4.0
 
블리치Rated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 3.5
 
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 3.5
 - 블리치Rated ★ 3.0
 
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0