Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.5- HoroomonRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
April StoryRated ★ 3.0
La ChimeraRated ★ 4.0- The Armpit Hair GirlRated ★ 4.5
20,000 Species of BeesRated ★ 4.0
Ms. ApocalypseRated ★ 4.0- Everything of KeyRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0- Perfect TomorrowRated ★ 4.5
Paris, 13th DistrictRated ★ 3.5
Le BonheurRated ★ 5.0
Nicholas on HolidayRated ★ 4.0