Titles you rated
MaterialistsRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.5