Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 2.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Run Baby RunRated ★ 0.5
Martin EdenRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 1.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
When I Turned NineRated ★ 3.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
The Precious memory of Gogo BrothersRated ★ 3.5