Movies
Ratings
1076
The Big ShortRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.5
Machine Gun PreacherRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
Drop ZoneRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5
John WickRated ★ 2.5
Escape PlanRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Last VegasRated ★ 3.0
CrashRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5