Titles you rated
- The First RideRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
BreatheRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0- Being and NothingnessRated ★ 3.0
- The Starry nightRated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0
PaprikaRated ★ 3.5- A Poem from a Strange CountryRated ★ 3.5
- A DreamRated ★ 2.5
- FuneralRated ★ 3.0
The Adventure of a Hard DriveRated ★ 2.0