Titles you rated
- EXchange Season 4Rated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Meteor GardenRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 1.0