Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
DuneRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5