Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5
Sex EducationRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
MessiahRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5