Movies
Ratings
67
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- FloorRated ★ 2.0
- Afternoon GuestRated ★ 1.0
- Pink MonkeyRated ★ 1.5
- HoleRated ★ 2.0
Lesbian Space PrincessRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 5.0
The Other Way AroundRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 3.0
Close Your EyesRated ★ 1.0
WickedRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0