Titles you rated
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0