Titles you rated
The Conjuring: Last RitesRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Love Lies BleedingRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 5.0
Beau Is AfraidRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0