Titles you rated
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 0.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0