Movies
Ratings
732
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 4.5
Delivery ManRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
Bread of HappinessRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.5