Titles you rated
MistyRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0