Movies
Ratings
523
About TimeRated ★ 5.0
I OriginsRated ★ 4.5
Dead EndRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0- At Cafe 6Rated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0