Titles you rated
Thank You for SmokingRated ★ 4.5
DolittleRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Start-UpRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The Man Who Invented ChristmasRated ★ 4.5