Titles you rated
The Water MagicianRated ★ 2.5
With You and the RainRated ★ 3.5
Holmes of KyotoRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Betrothed to my Sister's ExRated ★ 3.0
The White Mage Who was Banished From the Hero's Party is Picked Up by an S-Rank Adventurer: This White Mage is Too Out of the Ordinary!Rated ★ 2.5
Fermat no RyôriRated ★ 3.5
WATATEN!: an Angel Flew Down to MeRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret HideoutRated ★ 3.0
Mikadono San Shimai wa Angai, ChoroiRated ★ 3.5
BARTENDER Glass of GodRated ★ 4.0
Detectives These Days Are Crazy!Rated ★ 3.5
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the Dungeon Season 2Rated ★ 3.5
The Saint's Magic Power is Omnipotent Season 2Rated ★ 3.5- Spy Classroom Season 2Rated ★ 3.0
Spy ClassroomRated ★ 3.0
Sakuna: Of Rice and RuinRated ★ 3.5
I'm Getting Married to a Girl I Hate in My ClassRated ★ 2.0
Otherside PicnicRated ★ 3.0