Series
Ratings
48
Backstreet RookieRated ★ 3.0
While You Are Tempted Season 3Rated ★ 4.0
While You Are Tempted Season 2Rated ★ 4.0
While You Are TemptedRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
VagabondRated ★ 3.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 2.5
School 2017Rated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
GhostRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5