Movies
Ratings
393
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
VenomRated ★ 1.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5- BlackRated ★ 0.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
RushRated ★ 3.5