Movies
Ratings
192
Way Back HomeRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 5.0
The FivesRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0