Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 3.0
Gran TurismoRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
Ghost StationRated ★ 1.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
The Devil's DealRated ★ 3.0
RecalledRated ★ 3.0
The Werewolf Game: Crazy FoxRated ★ 2.5
DevilRated ★ 3.0
The TurningRated ★ 0.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 2.0