Series
Ratings
41
Hotel Del LunaRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5