Movies
Ratings
703
The MagiciansRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0