Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0