Titles you rated
- DoubtRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Lala LandRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5