Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
Red BalloonRated ★ 2.0
Battle for HappinessRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Criminal: UKRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.0