Series
Ratings
34
Dream HighRated ★ 0.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 1.5
Marriage, Not DatingRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5- SkinsRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 0.5- SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 5.0