Titles you rated
- SABAKANRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 2.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Call Me ChihiroRated ★ 2.5
MaggieRated ★ 1.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 1.5
KikujiroRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0